Ok ok - wiem że z Glazkovem miał. Źle się wyraziłem - takie mam przeczucie że "coś wymyśli". Może był chory, może nie - rok zmarnowany masakrycznie, spokojnie 2 walki w ciągu roku by zaliczył.
ps.
Magazyn
The Ring, nazywany również "Biblią boksu", rozdaje nagrody w corocznym podsumowaniu. Dziś ogłoszony, że za najlepszy nokaut uznano lewy sierp
Adonisa Stevensona, którym odebrał Chadowi Dawsonowi tytuł mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBC.
https://www.youtube.com/watch?v=EU5ARBzZgCg