|
Ja juz lekko chory na umysle przez bukmacherke. Cos mnie w nosie swedzi, ze Szpilka moze wygrac ta walke tylko po to zeby:
a) buki sie konkretnie nachapaly
b) buki sie konkretnie nachapaly
c) buki sie konkretnie nachapaly
d) zeby byl mily i przyjemny rewanzyk dla Jenningsa i buki sie znowu nachapaly
|