|
Odnośnie żarła, mi osobiście najbardziej podchodzi:
*pizzeria Długa 18 (bardzo krótki czas oczekiwania, pizza smaczna)
*pizzeria Franco (bardzo dobre ciasto!)
*kebabownia na Karmelickiej (jak idzie się ul. Garbarską, to skręcamy w lewo, idziemy kawałeczek, przechodzimy na drugą stronę ulicy i jest! No i mają baraninę (ale czy to 100% baranina to nie wiem, ważne że smakuje jak trzeba)
Zazwyczaj gotuję sobie sam, w mieszkaniu, ale jak już trzeba to wybieram 1 z 3 powyższych opcji.
Powód: .
Ostatnio edytowane przez MałyTSW : 28.12.2013 o godz. 21:05.
|