Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21215
Stary 28.12.2013, 18:01
Grantar napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...enicach/74358/

Nowy typ bramek !!!
Z dobrze poinformowanych źródeł wynika, że takie wprowadzone zostaną przez władze TM ekstraklasy od przyszłego sezonu.
Nasze czujne władze dowiedziały się o tym przed innymi ....
Możesz wyjaśnić dokładnie, co masz na myśli pisząc, że to nowy typ bramek?


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując