Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27645
Stary 28.12.2013, 17:21
krzysiek92 napisał(a):Wyświetl post
Muszę wysłać paczkę za pobraniem ( max 2kg waży). Mogę ją puścić przez pocztę polską, standardowo za 17zł. Ma ktoś może jakąś lepszą, sprawdzoną opcje?
Paczkomaty wchodzą w grę? http://paczkomaty.pl/pl/cenniki-i-regulaminy
Odpowiedz cytując