|
A jakie byscie knajpki poleciliw okolicy Rynku/Kazimierza, aby mozna bylo zjesc obiad tak w kilka osob? Nie zadne pizzerie, jakis zroznicowany jadlospis. Kolacja pracownicza, wiec cena za bardzo nie gra roli
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|