Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1718
Stary 28.12.2013, 16:34
Słaby rok w polskim boksie jeśli chodzi o występy naszych pretendentów i uznanych bokserów. Jedynie Włodarczyk siary nie zrobił, a Fonfara zrobił spory krok do przodu.

Kolejny rok będzie rokiem weryfikacji, bo Masternaka dotkliwie już zweryfikowano, a także pożegnań, gdyż coś czuję, że Adamek już długo nie pociągnie.
Odpowiedz cytując