|
Słaby rok w polskim boksie jeśli chodzi o występy naszych pretendentów i uznanych bokserów. Jedynie Włodarczyk siary nie zrobił, a Fonfara zrobił spory krok do przodu.
Kolejny rok będzie rokiem weryfikacji, bo Masternaka dotkliwie już zweryfikowano, a także pożegnań, gdyż coś czuję, że Adamek już długo nie pociągnie.
|