|
W moim uznaniu gość całkiem sensownie się wypowiada. Z uwagi na swoje wykształcenie jak i zawód jestem szczególnie związany z architekturą i budowlanką w Krakowie i w całości potwierdzam wszystkie "wady" obecnej gospodarki urbanistyczno - przestrzennej.
Ostatnio edytowane przez adam_09 : 28.12.2013 o godz. 16:25.
|