Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
4762
28.12.2013, 15:50
Drozd
napisał(a):
Widzę, że stadko w komplecie
do wyboru do koloru hehehe
... walczący z kaczorami
Jak przyjdzie czas to się zbada ciała i nie będzie dyskusji.
Tej sprawy nie da się zamieść,
a próby,
który to już raz słychać że nie było wybuchu, kompromitują tylko zamiatających.
Czyli kompromituje się i zamiata pod dywan "Nasz Dziennik" Rydzyka ?
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82