Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4759
Stary 28.12.2013, 13:47
Cytat:
ps. Ponawiam pytanie panie FraMat, straciłeś pan zapał?
Jeszcze mamie się poskarż :(
Cytat:
A nazywanie "szopką" prób wyjaśnienia śmierci urzędującego prezydenta świadczy o autorze jednoznacznie i leming to w tym wypadku komplement.
Jakbyś był taki bystry do myślenia jak do frajerowania to byś zrozumiał, że szopką nie nazywam prób wyjaśnienia śmierci czyjejkolwiek tylko sposób w jaki się to robi. Zresztą w tym wszystkim chyba nie chodzi już o wyjaśnianie śmierci tych osób tylko o udowodnienie, że był zamach. A to jest chore bo zamiast uszanować te 96 zmarłe osoby to się na ich i ich rodzin tragedii prowadzi swoje gierki.
Ale ty tego nie zrozumiesz bo masz w dupie tych co umarli i ważniejsze jest bawienie się Smoleńskiej i plucie na POwców. Z tragedii ludzi ty i tobie podobni zrobiliście cyrk i swój folwark. Przykre to jest.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując