Z Donaldem trzeba przedłużać bez dwóch zdań. Fajnie, że jest taka klauzula w jego przypadku, bo będzie można na chłopaku na pewno w przyszłości zarobić. Co do Fryca, tutaj już nie jestem tak przekonana, bo rzadko grał i nie zabłysnął jeszcze niczym szczególnym, ale myślę, że warto go zatrzymać i podszlifować. Burdenskiego raczej nie zatrzymamy, zresztą nie ma za bardzo po co. Podobno jest najlepszym piłkarzem w Wiśle, ale to zdanie tylko i wyłącznie samego Fabiana

Bury niech zostanie na rok czy dwa, choć myślę, że potrzebny jest nam lepszy PO.