Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4902
Stary 28.12.2013, 12:36
Z Donaldem trzeba przedłużać bez dwóch zdań. Fajnie, że jest taka klauzula w jego przypadku, bo będzie można na chłopaku na pewno w przyszłości zarobić. Co do Fryca, tutaj już nie jestem tak przekonana, bo rzadko grał i nie zabłysnął jeszcze niczym szczególnym, ale myślę, że warto go zatrzymać i podszlifować. Burdenskiego raczej nie zatrzymamy, zresztą nie ma za bardzo po co. Podobno jest najlepszym piłkarzem w Wiśle, ale to zdanie tylko i wyłącznie samego Fabiana Bury niech zostanie na rok czy dwa, choć myślę, że potrzebny jest nam lepszy PO.
Odpowiedz cytując