Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
1906_wislak_1906
Member
Od: 05.2005
Offline
#
27643
28.12.2013, 11:00
Jaki klub w Krakowie polecilibyście dla osoby nie umiejącej tańczyć, nie będącej wcześniej w takim miejscu?
Tak aby można było spokojnie podłapać klimat jak na pierwszy raz i spróbować się poruszać?
1906_wislak_1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1906_wislak_1906
Znajdź inne posty napisane przez 1906_wislak_1906