Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4755
Stary 28.12.2013, 10:37
Już nawet gazeta Rydzyka wycofuje się z narracji Macierewicza ,i potwierdza ,że żadnego wybuchu nie było

http://www.naszdziennik.pl/polska-kr...ykluczony.html

Czyżby to definitywny koniec cyrku Macierewicza ws. Smoleńska ? Oby..
Odpowiedz cytując