Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
4755
28.12.2013, 10:37
Już nawet gazeta Rydzyka wycofuje się z narracji Macierewicza ,i potwierdza ,że żadnego wybuchu nie było
http://www.naszdziennik.pl/polska-kr...ykluczony.html
Czyżby to definitywny koniec cyrku Macierewicza ws. Smoleńska ? Oby..
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82