Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1388
Stary 28.12.2013, 08:54
MatMario napisał(a):Wyświetl post
No sa kupony na groponie lub gruperze. A przy przedluzaniu trzeba takich kodow szukac na forach.

Najlepsz opcja w orange to.

Cena abonamentu - 30% z kodu - 15 zl za np neostrade. Dodatkowo bon na 200 zl do empiku.

I tak masz np SGS 3 za 99 zl i abonament miesiecznie 47,93 zl (no limit 1,5 gb netu) i bon na 200 zl na zakupy.

sprawdziłem z ciekawości bo mi się kończy umowa w play i ten no limit nie dotyczy sms (w pakiecie 840 sms) ale tak to oferta bardzo ciekawa.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując