MatMario napisał(a):

No sa kupony na groponie lub gruperze. A przy przedluzaniu trzeba takich kodow szukac na forach.
Najlepsz opcja w orange to.
Cena abonamentu - 30% z kodu - 15 zl za np neostrade. Dodatkowo bon na 200 zl do empiku.
I tak masz np SGS 3 za 99 zl i abonament miesiecznie 47,93 zl (no limit 1,5 gb netu) i bon na 200 zl na zakupy.
|
sprawdziłem z ciekawości bo mi się kończy umowa w play i ten no limit nie dotyczy sms (w pakiecie 840 sms) ale tak to oferta bardzo ciekawa.