Gwoli ścisłości Stawowy również życzy nam kolejnych trofeów, więc to taka wzajemna kurtuazja, wymiana uprzejmości.
Cytat:
Franciszek Smuda, trener piłkarzy Wisły Kraków:
Życzę trenerowi Stawowemu przede wszystkim dużo zdrowia. Sam miałem ze zdrowiem ostatnio przez dwa miesiące duże problemy i wiem, jak to jest, gdy go brakuje. Wtedy dużo trudniej jest realizować plany czy to osobiste, czy zawodowe. Dlatego jeśli trener Stawowy będzie zdrowy, to łatwiej będzie mu spełniać inne marzenia, a ich spełnienia też oczywiście mu życzę. Życzę mu również zwycięstw jego drużyny w 2014 roku. Chciałbym, żeby oba krakowskie kluby, zarówno Wisła, jak i Cracovia, wiosną zakwalifikowały się do czołowej ósemki ekstraklasy. Byłaby wtedy okazja, żeby w fazie play-off Kraków jeszcze raz przeżył swoje wielkie piłkarskie święto, czyli derby.
Wojciech Stawowy, trener piłkarzy Cracovii:
Trenerowi Smudzie życzę dużo zdrowia, by jak najlepiej mu się pracowało w Wiśle Kraków. By tworzył tam zespół, który będzie znaczącą siłą, jeśli chodzi o naszą ekstraklasę. By osiągał w dalszym ciągu sukcesy sportowe i do tej ogromnej kolekcji, jaką ma, dołożył następne trofea. Życzę tego, by omijały go przykre momenty, jeśli chodzi o zawód trenera, ale również problemy w życiu osobistym. By życie rodzinne było dla niego udane, szczęśliwe, by dane mu było łączyć je z pracą zawodową, a to jest na pewno wielkie wyzwanie dla każdego trenera. Spotkamy się w drugiej kolejce w nowym roku w derbach i życzę trenerowi Smudzie, by jak najlepiej przygotował drużynę Wisły do tego meczu, bo my na pewno będziemy bardzo dobrze do tego spotkania przygotowani.
|