Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21212
Stary 27.12.2013, 13:08
kornd napisał(a):Wyświetl post
Można trenować w bazie treningowej Wisły w Myślenicach:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._juz_trenowac/
Baza jak się patrzy Wie ktoś, czy piłkarze będą dojeżdżać na treningi grupowo (np. spod R22) czy każdy będzie musiał jechać na własną rękę?
Odpowiedz cytując