Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1708
Stary 27.12.2013, 12:04
arti napisał(a):Wyświetl post
Niepokoi mnie, że jest za głośno jest o Wiśle w ostatnich dniach... za dużo wywiadów, hałasu. Teraz świętujmy w spokoju, a potem w ciszy wykuwajmy sukcesy.
Ciężko żeby było o nas cicho jak Franek ma taki a nie inny styl rozmów z mediami teraz jest właśnie czas kiedy mówi się więcej o tych rzeczach poza sportowych więc musismy to po prostu przeczekać. T-ME wróci to i rozgłos ucichnie
Odpowiedz cytując