arti napisał(a):

|
Niepokoi mnie, że jest za głośno jest o Wiśle w ostatnich dniach... za dużo wywiadów, hałasu. Teraz świętujmy w spokoju, a potem w ciszy wykuwajmy sukcesy.
|
Ciężko żeby było o nas cicho jak Franek ma taki a nie inny styl rozmów z mediami

teraz jest właśnie czas kiedy mówi się więcej o tych rzeczach poza sportowych więc musismy to po prostu przeczekać. T-ME wróci to i rozgłos ucichnie