Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
darean
Senior Member
Od: 10.2013
Offline
#
21147
27.12.2013, 11:11
Eraziel
napisał(a):
Franciszek Smuda: Zatrudniłem go, bo było mi żal
http://www.sport.pl/sport/1,65025,15...em_go__bo.html
Czytałem to ale wydaje mi się że jako rezerwowy narazie może być nic za niego nie zapłaciliśmy i nie ma wysokiej pensji nie zaszkodzi nam tym bardziej że mam bardzo małą kadrę
darean
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do darean
Znajdź inne posty napisane przez darean