Wyświetl pojedynczy post
darean
Senior Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21147
Stary 27.12.2013, 11:11
Eraziel napisał(a):Wyświetl post
Franciszek Smuda: Zatrudniłem go, bo było mi żal

http://www.sport.pl/sport/1,65025,15...em_go__bo.html
Czytałem to ale wydaje mi się że jako rezerwowy narazie może być nic za niego nie zapłaciliśmy i nie ma wysokiej pensji nie zaszkodzi nam tym bardziej że mam bardzo małą kadrę
Odpowiedz cytując