|
Dziennikarze to ch..., z drugiej strony wiadomo jaki jest Smuda... nie wiadomo ile powiedział, a ile ktoś dodał od siebie.
Niepokoi mnie, że jest za głośno jest o Wiśle w ostatnich dniach... za dużo wywiadów, hałasu. Teraz świętujmy w spokoju, a potem w ciszy wykuwajmy sukcesy.
|