Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.12.2013, 10:49
Dziennikarze to ch..., z drugiej strony wiadomo jaki jest Smuda... nie wiadomo ile powiedział, a ile ktoś dodał od siebie.
Niepokoi mnie, że jest za głośno jest o Wiśle w ostatnich dniach... za dużo wywiadów, hałasu. Teraz świętujmy w spokoju, a potem w ciszy wykuwajmy sukcesy.
Odpowiedz cytując