Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1706
Stary 27.12.2013, 10:32
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Tak zostałem zmanipulowany przez siły zła...

Przecież ta wypowiedź to jest cały Smuda. Od A do Z. Dupa mu odżyła to znów lata do gazet i .......i co mu ślina na język przyniesie. Widać że sobie przypomniał o kilku "przyjaciołąch" i się zaczyna.

Wczoraj gada o Małeckim z Gargułą i Głowackim, dzisiaj o tym w gazecie czytam! Wyciąga co "szatnia" mówi i po co to komu. Ja się domyślam co chce ugrać ale odbije nam się to czkawką.
Zgadzam się z Tobą , że Smuda nie powinien tak paplać na różne tematy ale to jest cały Smuda - trzeba się przyzwyczaić .Prosty, staromodny gość który po prostu mówi to co myśli . Tekst jak to Pietia został zatrudniony bo było go żal nie powinien wyjść na zewnątrz nawet jeśli taka jest prawda ale też trzeba przyznać że niektóre media specjalnie rozdmuchują to zdanie na taką skalę by nieco popsuć atmosferę w naszej szatni . Uważam ,że Piotrka takie coś nie rusza i sam wie co musi poprawić oraz co zrobić żeby przekonać do siebie Franka .
Odpowiedz cytując