HBO - Madison Square - na pewno kasa konkretna.
Coś na Polsat Sport przed świętami mówili o kwocie kilkaset tysięcy zielonych - nie pamiętam czy do podziału czy na głowę ale to i tak 5x więcej niż Szpilka miał do tej pory z tych walk.
Cytat:
INFO:
gaża "Szpili" wyniesie 100 tysięcy dolarów
|
To że leżał na dechach to jedno - pytanie ile mu szczęka wytrzyma. Bo leżeć to może i co rundę ale wygrać przez KO np.
Wiem, wiem - fantastyka
Edit:
Walka z 27 kwietnia 2013 roku:
Komentarz:
Stiverne wygrał to niemal na stojąco - bez pracy nóg. Arreola zdecydowanie za mało aktywny. Stiverne rzucał mnóstwo lewych prostych to w gardę to na tułów i zdobywał kolejne rundy.