MatMario napisał(a):

Franiu, od Piotrka to ty odbij i nie osmieszaj swoich zawodnikow w mediach.
|
Naprawde nie doceniasz sprytu i wyrachowania warszawskich pismaczków, boli ,że wierzysz tym q...m
. ile pomyji musza wylać na Wisłę by niektórzy zrozumieli ich grę

Piotrek u Franka dostaje wiele szans, i powoli dochodzi do swojej optymalnej formy.
Jesteśmy mile zaskoczeni ,że staje sie naszym podstawowym zawodnikiem ,pomimo ,że nie liczyliśmy na to ,a raczej widzieliśmy go jako rezerwowego na ławce Na portalach kibiców oceny jego gry są OK, braki są ale to nasza sprawa. wierzymy ,że jego szczytowa forma przed nim