WISŁAZWE napisał(a):

No właśnie i tu pojawia się pytanie. Co w naszym klubie robi Maciek Żurawski i Marcin Kuźba. Bo jeżeli penetrują tylko rynki zagraniczne i proponują nam zawodników na których nie ma pieniędzy to też chciałbym pojeździć sobie po świecie, oglądnąć kilka spotkań i dostać sowite wynagrodzenie.
|
Zapewniam Cie, że Żurawski i Kużba penetrują rynek niższe klasy rozgrywkowe, ale tam naprawdę trudno znaleźć zawodnika, który byłby gotowy na ekstraklase.
Słyszysz, że chce mnie Wisła? Fajnie, ale czeka mnie gra w rezerwach albo ławka. Słyszysz, że chce mnie Górnik? O fajnie, tam można się wypromować.
Przykład Fryca nadaje się tu idealnie.