Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66263
Stary 26.12.2013, 17:06
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
No właśnie i tu pojawia się pytanie. Co w naszym klubie robi Maciek Żurawski i Marcin Kuźba. Bo jeżeli penetrują tylko rynki zagraniczne i proponują nam zawodników na których nie ma pieniędzy to też chciałbym pojeździć sobie po świecie, oglądnąć kilka spotkań i dostać sowite wynagrodzenie.
Zapewniam Cie, że Żurawski i Kużba penetrują rynek niższe klasy rozgrywkowe, ale tam naprawdę trudno znaleźć zawodnika, który byłby gotowy na ekstraklase.
Słyszysz, że chce mnie Wisła? Fajnie, ale czeka mnie gra w rezerwach albo ławka. Słyszysz, że chce mnie Górnik? O fajnie, tam można się wypromować.

Przykład Fryca nadaje się tu idealnie.
Odpowiedz cytując