Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66261
Stary 26.12.2013, 13:41
Jest tylko taka sprawa, że Górnik mógł ogrywać 17-letniego Milika i mógł ogrywać Zacharę, który musiał grać, bo nie mieli innego napastnika.

A skauci to raczej siedzą w Portugalii, Czechach i na Słowacji, gdzie szukają wzmocnień. Sam Żurawski w Cafe Futbol mówił, że w niższych polskich ligach jest kilku chłopaków, ale żaden nie jest na poziom Ekstraklasy.
Odpowiedz cytując