|
Jest tylko taka sprawa, że Górnik mógł ogrywać 17-letniego Milika i mógł ogrywać Zacharę, który musiał grać, bo nie mieli innego napastnika.
A skauci to raczej siedzą w Portugalii, Czechach i na Słowacji, gdzie szukają wzmocnień. Sam Żurawski w Cafe Futbol mówił, że w niższych polskich ligach jest kilku chłopaków, ale żaden nie jest na poziom Ekstraklasy.
|