Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15867
Stary 26.12.2013, 13:27
Franciszek Smuda dla Interii: - Zrobimy ze dwa-trzy transfery, które wzmocnią Wisłę

Proszę bardzo! Franek, nie dziękuj:

http://www.transfermarkt.de/de/tomas...er_108426.html - Tomas Malec, napastnik
http://www.transfermarkt.de/de/peter...ler_92148.html - Peter Oravik, skrzydłowy
http://www.transfermarkt.de/de/mitja...ler_50387.html - Mitja Viler - lewy obrońca
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując