Franciszek Smuda dla Interii: - Zrobimy ze dwa-trzy transfery, które wzmocnią Wisłę
Proszę bardzo! Franek, nie dziękuj:
http://www.transfermarkt.de/de/tomas...er_108426.html - Tomas Malec, napastnik
http://www.transfermarkt.de/de/peter...ler_92148.html - Peter Oravik, skrzydłowy
http://www.transfermarkt.de/de/mitja...ler_50387.html - Mitja Viler - lewy obrońca