Maciuś napisał(a):

|
Z jakiej stajni managerskiej jesteś? Od Kucharskiego czy od Piekarskiego?
|
Heh,od żadnego

. Listę przygotowałem bo przecież większości naszych zawodników też wygasa kontrakt,wielu odejdzie, a jak wiadomo Franz młodym szansę daje niechętnie, więc jak mamy uzupełnić i tak wąską kadrę?