WISŁAZWE napisał(a):

Tak się zastanawiam co większość was widzi w braciach Mak. Bo co wejdę na forum, to sprzedajmy pół drużyny byle tylko sprowadzić Maków. Czy oni faktycznie są tak dobrzy, czy znowu urzekała was historia, że kibicują Wiśle i może już pozowali z rękami w kształcie ''W''.
Zaczyna się sezon ogórkowy co już doskonale widać. Nie wierzcie we wszystko co piszą w gazetach i w Internecie, bo sami widzicie co się dzieję. Bednarz mówi, że kasy nie ma na transfery a za dwa dni Smuda mówi, że ściągniemy 2-3 zawodników. Więc najpierw było napierdzielanie na Bednarza, że a teraz bogiem jest Smuda bo jednak transfery będą. A jak będzie naprawdę to pokaże nam okienko transferowe.
Niektórzy chyba poczuli zapach mistrzostwa i coś im odbija. Wymagania pod sam sufit. Cieszecie się z tego co mamy i zerknijcie sobie na tabelę z poprzedniej rundy gdzie byliśmy po 21. kolejkach i jakie nastroje panowały wśród Kibiców.
To już nie czasy gdzie pstryknęliśmy palcami, mieliśmy kasy jak lodu i piłkarze sami do nas przychodzili. Nie napalam się w tym okienku na jakieś spektakularne transfery, gości z CV nie wiadomo jakim. Dysponujemy naprawdę ograniczonym budżetem i jeżeli nie uda się nikogo sprzedać czy znaleźć sponsorów, którzy pomogą utrzymać takiego zawodnika to nie spodziewajcie się cudów a raczej kolejnych testów zawodników z czarnego lądu czy młodych Polaków.
|
Ze wszystkim się mogę zgodzić poza jednym "raczej kolejnych testów zawodników z czarnego lądu czy młodych Polaków" właśnie u nas nie było i pewnie nie będzie testów młodych Polaków. Tak jak Ruch znalazł Starzyńskiego czy Dziwniela a Górnik Zacharę - my będziemy słuchać bajki że Starzyński to kosztuje "miliony" i nas na niego nie stać - teraz tak ale jak przychodził z Salosu Szczecin to pewnie kosztował mniej niż grosze. A my olewamy szukanie polskich piłkarzy w niższych ligach. Za to z Afryki na pewno przyjedzie sporo do testów
