Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66256
Stary 26.12.2013, 11:25
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Tak się zastanawiam co większość was widzi w braciach Mak. Bo co wejdę na forum, to sprzedajmy pół drużyny byle tylko sprowadzić Maków. Czy oni faktycznie są tak dobrzy, czy znowu urzekała was historia, że kibicują Wiśle i może już pozowali z rękami w kształcie ''W''.


Zaczyna się sezon ogórkowy co już doskonale widać. Nie wierzcie we wszystko co piszą w gazetach i w Internecie, bo sami widzicie co się dzieję. Bednarz mówi, że kasy nie ma na transfery a za dwa dni Smuda mówi, że ściągniemy 2-3 zawodników. Więc najpierw było napierdzielanie na Bednarza, że a teraz bogiem jest Smuda bo jednak transfery będą. A jak będzie naprawdę to pokaże nam okienko transferowe.

Niektórzy chyba poczuli zapach mistrzostwa i coś im odbija. Wymagania pod sam sufit. Cieszecie się z tego co mamy i zerknijcie sobie na tabelę z poprzedniej rundy gdzie byliśmy po 21. kolejkach i jakie nastroje panowały wśród Kibiców.

To już nie czasy gdzie pstryknęliśmy palcami, mieliśmy kasy jak lodu i piłkarze sami do nas przychodzili. Nie napalam się w tym okienku na jakieś spektakularne transfery, gości z CV nie wiadomo jakim. Dysponujemy naprawdę ograniczonym budżetem i jeżeli nie uda się nikogo sprzedać czy znaleźć sponsorów, którzy pomogą utrzymać takiego zawodnika to nie spodziewajcie się cudów a raczej kolejnych testów zawodników z czarnego lądu czy młodych Polaków.
Ze wszystkim się mogę zgodzić poza jednym "raczej kolejnych testów zawodników z czarnego lądu czy młodych Polaków" właśnie u nas nie było i pewnie nie będzie testów młodych Polaków. Tak jak Ruch znalazł Starzyńskiego czy Dziwniela a Górnik Zacharę - my będziemy słuchać bajki że Starzyński to kosztuje "miliony" i nas na niego nie stać - teraz tak ale jak przychodził z Salosu Szczecin to pewnie kosztował mniej niż grosze. A my olewamy szukanie polskich piłkarzy w niższych ligach. Za to z Afryki na pewno przyjedzie sporo do testów
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując