TOMEK 11 napisał(a):

|
to co robił to wie on sam i ten komu to robił więc może nie dyskutujmy o jakiś szmatławych dziennikarzynach; i przypomnę, że to nie Kelemen, a Gikiewicz nie podnosi dupy z ławy od 14 kolejki
|
Trudno żeby podnosił dupę skoro jest spalony w Śląsku i zostało mu zapowiedziane, że więcej już w nim nie zagra.
Zresztą nie wiem po co ta jałowa dyskusja skoro szykujemy na te pozycje poważne wzmocnienie z 4 ligi włoskiej!