|
Każde pieniądze za Sarkiego? Bez przesady, dla mnie to zawodnik, bez którego Wisła by sobie dała radę, ale jakby miała przynajmniej dwóch klasowych skrzydłowych.A mamy tylko jednego, Guerriera. Oprócz niego od biedy jest Boguski i Fryc (Małego nie liczę, bo odchodzi). Więc pozbywanie się kolejnego jest bezzasadne, nawet jeśli "tylko" robi wiatr na skrzydle.
|