Jagul napisał(a):

Nie wiem ile ale w przypadku bramkarza wiek nie jest tak ważny jak na innych pozycjach. Co więcej nawet często kluby rozglądają się za wiekowymi bramkarzami ze względu na ich doświadczenie.
Nie widzę sensu sprowadzania zawodnika, który w obecnym sezonie przegrał rywalizacje z moim zdaniem, przeciętnym Gikiewiczem. Na dodatek nie potrafił tego zaakceptować i robił jakieś kwasy w drużynie.
|
to co robił to wie on sam i ten komu to robił więc może nie dyskutujmy o jakiś szmatławych dziennikarzynach; i przypomnę, że to nie Kelemen, a Gikiewicz nie podnosi dupy z ławy od 14 kolejki