TOMEK 11 napisał(a):

ile byś krzyknął jakbyś grał w piłkę mając 34 lata? tyle żeby jeszcze gdzieś wzięli czy tyle żebyś musiał zakończyć karierę bo nikt Cię nie chce za taki hajs?
|
Nie wiem ile ale w przypadku bramkarza wiek nie jest tak ważny jak na innych pozycjach. Co więcej nawet często kluby rozglądają się za wiekowymi bramkarzami ze względu na ich doświadczenie.
Nie widzę sensu sprowadzania zawodnika, który w obecnym sezonie przegrał rywalizacje z moim zdaniem, przeciętnym Gikiewiczem. Na dodatek nie potrafił tego zaakceptować i robił jakieś kwasy w drużynie.