Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
15860
25.12.2013, 13:37
TOMEK 11
napisał(a):
ile byś krzyknął jakbyś grał w piłkę mając 34 lata? tyle żeby jeszcze gdzieś wzięli czy tyle żebyś musiał zakończyć karierę bo nikt Cię nie chce za taki hajs?
telefoniczne?
spróbować Dudkę ściągnąć, kontrakt za 6 dni się kończy, a od biedy i na LO zagra
http://www.transfermarkt.de/en/dariu...ler_24502.html
Barnsley Cywki na ostatnim miejscu
http://www.transfermarkt.de/en/tomas...ler_38558.html
Elsner już wolny
http://www.transfermarkt.de/en/rok-e...ler_34281.html
do końca sezonu za nie duży hajs z opcja przedłużenia
http://www.transfermarkt.de/en/crist...ler_72700.html
Diaz zarabiał miesiecznie w Śląsku ok 100 tyś zł , więc jest dość droooogi w utrzymaniu.Pozatym jest konfliktowym zawodnikiem
Ostatnio edytowane przez AYALA : 25.12.2013 o godz. 13:52.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA