Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15860
Stary 25.12.2013, 13:37
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
ile byś krzyknął jakbyś grał w piłkę mając 34 lata? tyle żeby jeszcze gdzieś wzięli czy tyle żebyś musiał zakończyć karierę bo nikt Cię nie chce za taki hajs?


telefoniczne?

spróbować Dudkę ściągnąć, kontrakt za 6 dni się kończy, a od biedy i na LO zagra

http://www.transfermarkt.de/en/dariu...ler_24502.html

Barnsley Cywki na ostatnim miejscu

http://www.transfermarkt.de/en/tomas...ler_38558.html

Elsner już wolny

http://www.transfermarkt.de/en/rok-e...ler_34281.html

do końca sezonu za nie duży hajs z opcja przedłużenia

http://www.transfermarkt.de/en/crist...ler_72700.html
Diaz zarabiał miesiecznie w Śląsku ok 100 tyś zł , więc jest dość droooogi w utrzymaniu.Pozatym jest konfliktowym zawodnikiem
Ostatnio edytowane przez AYALA : 25.12.2013 o godz. 13:52.
Odpowiedz cytując