Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15857
Stary 25.12.2013, 12:27
Jagul napisał(a):Wyświetl post
a Ty skąd możesz wiedzieć, że krzyknie mało? Jesteś jego agentem?
ile byś krzyknął jakbyś grał w piłkę mając 34 lata? tyle żeby jeszcze gdzieś wzięli czy tyle żebyś musiał zakończyć karierę bo nikt Cię nie chce za taki hajs?

szprotson napisał(a):Wyświetl post
Keleman jak na nasze warunki zarabia w choy. A info mam pewne.....
telefoniczne?

spróbować Dudkę ściągnąć, kontrakt za 6 dni się kończy, a od biedy i na LO zagra

http://www.transfermarkt.de/en/dariu...ler_24502.html

Barnsley Cywki na ostatnim miejscu

http://www.transfermarkt.de/en/tomas...ler_38558.html

Elsner już wolny

http://www.transfermarkt.de/en/rok-e...ler_34281.html

do końca sezonu za nie duży hajs z opcja przedłużenia

http://www.transfermarkt.de/en/crist...ler_72700.html
Odpowiedz cytując