Jagul napisał(a):

|
a Ty skąd możesz wiedzieć, że krzyknie mało? Jesteś jego agentem?
|
ile byś krzyknął jakbyś grał w piłkę mając 34 lata? tyle żeby jeszcze gdzieś wzięli czy tyle żebyś musiał zakończyć karierę bo nikt Cię nie chce za taki hajs?
szprotson napisał(a):

|
Keleman jak na nasze warunki zarabia w choy. A info mam pewne.....
|
telefoniczne?
spróbować Dudkę ściągnąć, kontrakt za 6 dni się kończy, a od biedy i na LO zagra
http://www.transfermarkt.de/en/dariu...ler_24502.html
Barnsley Cywki na ostatnim miejscu
http://www.transfermarkt.de/en/tomas...ler_38558.html
Elsner już wolny
http://www.transfermarkt.de/en/rok-e...ler_34281.html
do końca sezonu za nie duży hajs z opcja przedłużenia
http://www.transfermarkt.de/en/crist...ler_72700.html