Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
jarcze
Senior Member
Od: 12.2005
Offline
#
2206
25.12.2013, 11:39
Mam prośbę: jeśli ktoś dysponuje meczami lub działającymi linkami do meczu z końca listopada: Wisła - Śląsk proszę o wrzucenie bo te wygasły strasznie szybko...:/ z góry dzięki
Ostatnio edytowane przez jarcze : 07.01.2014 o godz. 20:18.
jarcze
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jarcze
Znajdź inne posty napisane przez jarcze