Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66245
Stary 25.12.2013, 03:30
No i chyba nici z tych czterech wzmocnień o których mówił Smuda.

Pewnie jakby Wisła była na miejscu 10-12 to by się kasa znalazła, a tak boss wyszedł z założenia, że jak jest dobrze, to po co dokładać.

Ktoś już tu pisał, że Smuda będzie ofiarą swoich własnych wyników. I wg mnie miał rację.
Odpowiedz cytując