|
No i chyba nici z tych czterech wzmocnień o których mówił Smuda.
Pewnie jakby Wisła była na miejscu 10-12 to by się kasa znalazła, a tak boss wyszedł z założenia, że jak jest dobrze, to po co dokładać.
Ktoś już tu pisał, że Smuda będzie ofiarą swoich własnych wyników. I wg mnie miał rację.
|