Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66244
Stary 24.12.2013, 17:36
Małecki zarabiał 30 k miesięcznie i ale dostał podwyżkę jak media zaczęły napier.. że taki dobry zawodnik a tylko tyle zarabia. Mówili chyba o tym po dwumeczu z .. apoelem ...
Odpowiedz cytując