Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66240
Stary 24.12.2013, 15:28
dywagując z nudow przed Wigilia....

jesli Chavez zarabia rocznie 300.000 euro to wychodze ze miesięcznie zgarnie z 25.000 euro czyli 100.000 zł.
Pytanie do Ciebie agencie Tomku, stań się na chwile Osmanem Chavezem który ma do konca kontraktu (nie wiem ile) powiedzmy rok czyli kolejne 300.000 euro. Za ile ($$) zgodziłbyś się rozwiązać kontrakt i czy w ogóle zgodziłbyś się go rozwiązac? Ja będąc Chavezem nie zgodziłbym sie za chuja.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując