Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66238
Stary 24.12.2013, 11:26
Garguła jeszcze pogra z rok na dobrym poziomie. O ósemkę ja bym sie nie bał. Z jednej strony ten niby brak kasy na transfery może jest zasłoną dymną albo niewiedzą łysego, bo jaki był sens żeby Franiu jechał z kapką do Portugalii ? Dla jaj ? Trenerzy nie jeżdżą szukać zawodników w środku sezonu. Jedynym tłumaczeniem jest to że np. Cupiał miał przygotowany hajs, ale musiał spłacić coś i kasy NIEMA. Zobaczymy bo chyba każdy mądry w klubie wie co nam znowu grozi w nast. sezonie...
Odpowiedz cytując