|
wskazówki dla legionisty jak i małe podsumowanie
łysy skoro jesteś takim dobrym gospodarzem czemu nie zwolnisz tych kontraktów? milion euro? pewnie pęknie..
Chavez 300k euro
a typa nie ma, zagrał w jakimś złotym pucharze więcej minut niż u swojego pracodawcy, a jak już grał to jego gra pozostawiała wiele do życzenia(Jaga) + stały nieodzowny element czyli jedziemy saniami we wszystko co się rusza
Czekaj optymistyczne 50k euro
problemy z podstawową koordynacją ruchową, nie mówiąc o umiejętności gry w piłkę, oczywiście bez meczu w tym sezonie bo dodatkowy bonus szklaneczka
Burliga optymistycznie 100k euro
typ na 1 ligę, gra tylko i wyłącznie bo nie ma prawego obrońcy oprócz nastolatka Stolarskiego, możecie mówić o jego mitycznych postępach, to nic nie znaczy, przyszły by jakimś trafem puchary upadł by piękny mit, może na Kazachach? polecam mecz z Górnikiem i kiwkę na połowie rywala, co w następstwie? brama, 19 meczów i 10 żółtych, skąd te żółte? pewnie z braku umiejętności poprawnego ustawienia się na boisku
Bunoza 200k euro
sam chce odejść i niech idzie, za taki hajs przez 3,5 roku dobre pół rundy? wolne żarty
Burdenski optymistycznie 50k euro
człowiek widmo
Małecki 200k euro
nic nie gra, a jeszcze masa problemów pozasportowych
Boguski 100k euro
paralityk w dodatku odstawia nogę, grający jedynie z jednego powodu, braku konkurencji
---
1 000 000 euro
jak widzimy Chaveza opłaca się oddać nawet za darmo bo to czekanie na kasę z mundialu może nas wyjść na minus niż na plus, Czekaj musiał by coś dostać za rozwiązanie, Burlidze się kończy kontrakt, Bunozie, Burdenskiemu i Małeckiemu tak samo, Boguski też coś za rozwiązanie
7 gości którzy nie dają drużynie praktycznie nic, a zgarniają +/- jakąś bańkę eurasów, nie lepiej ich powieść a sprowadzić 2-3 konkretnych dorzucając ze 3 młodych?
zarobki z neta, tam gdzie optymistycznie jest to kwota szacunkowa raczej w dół
|