|
Apropo zdzierania kasy przez operatorów. Orange jest chyba jedyną siecią, która ma telefony z simlockiem, kiedy bierzesz u nich telefon. Tata przedłuża umowę i chciałem wziąć telefon z tym, że mam w Play'u. Oczywiście Orange zdejmie mi simlock, żeby gwarancja na telefon nie przepadła, ale jest to usługa która kosztuje 70 zł.
|