Temat
:
Rynek transferowy wg mediów (informacje bez komentarzy)
Wyświetl pojedynczy post
tomB
Member
Od: 11.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
1298
24.12.2013, 08:46. Diego Manicero był na testach w Wiśle
Diego Manicero był na testach w Wiśle
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/2...stach-w-wisle/
tomB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomB
Znajdź inne posty napisane przez tomB