Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Eraziel
Junior Member
Od: 11.2013
Offline
#
4899
23.12.2013, 23:19
Wisła nie dostanie licencji na grę w ekstraklasie?
http://www.wprost.pl/ar/430241/Wisla...-ekstraklasie/
Eraziel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Eraziel
Znajdź inne posty napisane przez Eraziel