Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66223
Stary 23.12.2013, 17:31
Widzę na forum ( ponownie - o zgrozo) dosyć dużo pesymizmu, więc z okazji świąt pozwolę sobie na odrobinę optymizmu. Ostatni wywiad J. Bednarza to typowe mydlenie oczu - jest kasa na transfery, tylko udajemy, że jesteśmy superbiedni, żeby nie płacić za dużo nowym i odnawiającym kontrakty......RANY, MOJE DZIECKO DOBIERA SIE DO MOICH ZIÓŁEK.........
Odpowiedz cytując