|
Ech... Jesteśmy teraz na najlepszej drodze ( 3 miejsce ) i kiedy nie tylko wypada, ale trzeba wzmocnić drużynę bo jakaś mini-minimalna szansa na majstra jest to nagle nie ma kasy itd. bo gdyby był optymistyczny scenariusz.
1.Dobre 3-4 wzmocnienia zimą 2. mistrzostwo fartem 3. Cupiał odzyskuje wiarę i kolejne transfery 4. Gramy o LM
5. jeśli nie jesteśmy jeszcze bankrutem mamy silny skład
PESYMISTYCZNA WERSJA
1. 0 wzmocnień zimą 2. koniec sezonu poza pudłem 3. kilka zawodników odejdzie bo nie będzie tutaj przyszłości : Chrapek,Broziu( bo pewnie ktoś sie zgłosi), misiek .. 4. 0 pucharów 5. darmowe ''wzmocnienia'' a raczej osłabienia no bo inaczej ''bankructwo'' jak to mówi łysy 6. wracamy do punkty ZERO Żenada...
|