Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66221
Stary 23.12.2013, 16:17
Tak naprawdę to wiemy tyle, że każdy w klubie mówi co innego. Jesteśmy zdani na domysły, a każdy ma w sobie pewnie tylko mały procent prawdy. 2 lata temu się pisało tu, że można przebidować nawet i trzy okienka, byleby baza treningowa była. Baza jest, utrzymanie niemal pewne, redukcja kosztów w postaci zwolnionych kontraktów pozwala na zaoszczędzone pieniądze spłacić zaległości. Są podchody z Volkswagenem, wraca Tyskie. Pod względem finansowym możemy być optymistami. Gorzej z poziomem sportowym, bo każda runda to duże wyzwanie, głównie dla Głowackiego, ale i w pewnym stopniu Brożka i Garguły. Na pewno będzie zainteresowanie Chrapkiem i Miśkiewiczem, więc z jednej strony możemy spodziewać się jakiejś gotówki, a z drugiej osłabimy drużynę.

No i ciekawi mnie kwestia europejskich pucharów. Nie ma co ukrywać, że w obecnej sytuacji jesteśmy jednym z kandydatów do zajęcia miejsca w trójce. Zastanawiam się, czy przy ewentualnej dobrej sytuacji w końcówce nie odpuścimy, bo jak w pierwszych rundach LE trafimy na Azerów czy Kazachów, to koszta mogą być większe niż przychody, a i ryzyko dostania w papę dosyć wysokie.
Odpowiedz cytując