Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66220
Stary 23.12.2013, 16:04
Bednarz sie jak dla mnie ku*wa skompromitował . Pół roku temu mówiono ,że będą wzmocnienia składu , że będą "kłopoty bogactwa" , to teraz Bednarz powiedział jak naprawde jest ,ech...
Odpowiedz cytując