Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66219
Stary 23.12.2013, 15:51
arti napisał(a):Wyświetl post
zakładając że jest tak jak piszesz to jaki masz plan?
oczywiście może być tak jak pisze sevenheaven - w takim razie mielibyśmy do czynienia z serią pożałowania godnych widowisk na wiosnę. Z drugiej strony z taką paką jak dziś może nas obić w pucharach prawie każdy... Bądź tu mądry... Ale będziemy się tym martwić (a raczej tzw.góra+trener i drużyna) jak znajdziemy się w top 8 po 30 kolejce.

ja mam swoje zdanie na ten temat- ale niestety nie moge go wyrazic tutaj bo to forum to prywatny folwark kilku szeryfow adminow i klakierow najjasniejszego bossa ( choc wcale mnie nie dziwi fakt ze 80 % ludzi tutaj nie wyobraza sobie jak Wisla mogla istniec przed 97 rokiem - no bo i skad maja to wiedziec ? )- wiec pisanie prawdy na tym forum nie poplaca, a wlasnie wrocilem po polrocznej banicji , wiec niestety musze to zachowac dla siebie
Odpowiedz cytując