AntyMod napisał(a):

tak tak , to najlepiej fuksem wejsc do gruupy mistrzowskiej i zagrac w niej mlodzieza a innym dac odpoczac na nastepny sezon , po 2 - jeszcze nie jestesmy w tej grupie , a po 3 to nawet jakby Wisla wygrala Lige Mistrzow , gdyby Real kupil Brozka za 100 mln euro itp ... to dalej bylby mityczny dlug Cupiala i kryzys - czy wy naprawde tego nie widzicie ten DLUG bedzie sie ciagnal za Wisla dopoki bedzie w niej B.C ... oprzytomnijcie wkoncu
|
zakładając że jest tak jak piszesz to jaki masz plan?
oczywiście może być tak jak pisze sevenheaven - w takim razie mielibyśmy do czynienia z serią pożałowania godnych widowisk na wiosnę. Z drugiej strony z taką paką jak dziś może nas obić w pucharach prawie każdy... Bądź tu mądry... Ale będziemy się tym martwić (a raczej tzw.góra+trener i drużyna) jak znajdziemy się w top 8 po 30 kolejce.