serek.c2 napisał(a):

|
Nawet gdyby jakaś kasa na transfery w klubie była, to nikt głośno tego nie powie - przecież takie stwierdzenie automatycznie utrudniłoby negocjacje transferowe/kontraktowe...
|
oczywiście masz rację.
tym bardziej spokojnie poczekajmy do stycznia-lutego