Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66213
Stary 23.12.2013, 14:56
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że skauci są, ale jest ich za mało. Trzy osoby na taki klub jak Wisła? Sam Żuraw z Kuźbą mówią, że nie jeżdżą po niższych ligach, tylko wtedy, gdy dostaną cynk od trenera, że jest jakiś dobry grajek... Trzy osoby nie są w stanie ogarnąć całego rynku piłarskiego. Cóż, kasy brak, więc musimy polegać na piłkarzach z polecenia i z youtube...
Okaże się ostatniego lutego czy uda się ściągnąć kogoś czy nie - mam nadzieję, że jednak ktoś przyjdzie. Natomiast jeśli rzeczywiście nie ma pieniędzy na nowych nawet wolnych kopaczy to kompletnie nie rozumiem po co te powtarzające się wycieczki np. do Portugalii - skautów, Kapki, Smudy... Dosyć to dziwaczne.
No i pozwolę sobie jeszcze złośliwie przypomnieć gadkę Bednarza sprzed paru miesięcy (lato) o kłopotach bogactwa latem 2014...
Ostatnio edytowane przez arti : 23.12.2013 o godz. 20:44.
Odpowiedz cytując